Alireisoğlu Veysel Çalık,ı Makamında Ziyaret Etti.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu  Mustafakemalpaşa  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Ziyaret sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık ve Şube Müdürleri ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu kurum personelini odalarında ziyaret ederek sohbet etti.

Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel ÇALIK’ın eşlik ettiği Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr Ahmet ALİREİSOĞLU  Cahit Zarifoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti, okul idaresi ve öğrencileri çiçeklerle karşıladı. Öğretmenler ve okul idarecileriyle öğretmenler odasında bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü, öğretmenlerle sohbet etti.

İl Milli Müdürü, Mustafakemalpaşa Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle bir araya gelerek etkinliklerinde onlara eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi inşaatını gezdi. Yeni ve modern bir görünüme kavuşan Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt