ALTEPE’DEN AK PARTİLİ ADAYLARA DESTEK ÇIKARMASI

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 2009-2017 Dönemi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri kapsamında AK Parti’nin İzmir, Manisa ve Edirne’deki adaylarına destek ziyaretlerinde bulundu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Gittiği her şehir ve ilçede geniş katılımlı  organizasyonlara imza atan Altepe ve beraberindeki heyet, İzmir-Gaziemir Belediye Başkan Adayı Doğan Deniz ve Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz, Manisa-Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi, Edirne-İpsala Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman, Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu, Esetçe Belde Başkan Adayı Cemal Deniz ve Yeni Karpuzlu Belde Başkan Adayı Ufuk Atalay’ın seçim çalışmalarına katıldı.

DENEYİMLER PAYLAŞILDI, SAHA ÇALIŞMASI YAPILDI

Recep Altepe’nin İzmir’deki ziyaretine, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı ve İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu da katılırken,  AK Parti heyeti gençlik buluşmasının yanı sıra Balkan göçmenlerinin yoğun olarak yaşadığı seçim çevrelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Daha sonra Manisa’ya geçen Altepe, 22. Dönem TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç ile birlikte Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi’nin proje tanıtım toplantısına katıldı. Recep Altepe ayrıca, Manisa Balkan göçmenleri ile de bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe’nin bir sonraki durağı ise Edirne oldu. İpsala Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman’ı ziyaret eden Altepe, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte teşkilat buluşmasının ardından pazaryeri çıkarması yaptı.

Ticaret ve sanayi temsilcilerini de ziyaret eden Altepe, Esetçe ve Yeni Karpuzlu ziyaretlerinin ardından son olarak Keşan’da AK Parti Adayı Mustafa Helvacıoğlu’nun seçim çalışmalarına katıldı.

İzmir, Manisa ve Edirne’de ilgiyle karşılanan Recep Altepe, AK Partili aday ve teşkilatlarla yerel yönetimlerde sosyal politikalara yönelik deneyim, birikim, görüş ve öneriler paylaştıklarını söyledi.

31 Mart seçimlerinde vatandaşın ‘gerçek belediyecilik’ anlayışına sahip çıkacağını söyleyen Altepe, AK Partili tüm adayların gencinden emeklisine, çiftçisinden ticaret erbabına kadar toplumun farklı kesimlerine yönelik projelere imza atmaya hazırlandığını kaydetti.

Etiketler

mustafakemalpasagzt