ANADOLU GENÇLİK’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ

AGD Mustafakemalpaşa Başkanı Oğuzhan Turgut, görevini Yunus Alıcı’ya devretti. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Milli ve manevi değerlere bağlı bir neslin yetişmesi için 49 yıldır çalışmalarını yürüten ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren en büyük gençlik teşkilatı olan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Mustafakemalpaşa Temsilciliği’nde bayrak değişimi yaşandı.

AGD Mustafakemalpaşa Başkanlığı görevini yürüten Oğuzhan Turgut, vatani görevi sebebiyle başkanlığı uzun yıllardır AGD teşkilatlarında görev yapan Yunus Alıcı’ya devretti. Devir teslim töreni, Turgut Ailesi’nin yeni üyesine ‘hoş geldin’ demek ve vatani görevi sebebiyle Oğuzhan Turgut’u uğurlamak için ev ziyaretinde gerçekleştirildi. Devir teslim törenine AGD Karacabey-Mustafakemalpaşa Bölge Sorumlusu Ümit Aydın ve teşkilat mensupları katıldı.

AGD MUSTAFAKEMALPAŞA TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Devir teslim töreninde konuşan önceki dönem AGD Başkanı Turgut; “Bütün mevki ve makamların emanet olduğunu biliyoruz. Ayrıca ‘görev istenmez verilir’ inancıyla, şerefle yürütmeye gayret ettiğim bu emaneti yüz aklığı ile teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Görev yaptığım süre zarfında her türlü desteği veren AGD-MGV Bursa Teşkilatına ve Genel Merkez Teşkilatı başta olmak üzere, bölge sorumlumuza; emaneti üstlendiğimiz günden şimdiye kadar birlikte görev yaptığımız ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

RABBİM AHLAK VE MANEVİYATTAN AYRILMADAN ÇALIŞMAYI NASİP EYLESİN’

AGD Başkanı Yunus Alıcı ise yaptığı konuşmada; “Anadolu Gençlik Derneği Mustafakemalpaşa Temsilciliği’mizde başkan değişikliğinin hayırlara vesile olmasını yüce Rabbimden niyaz ederim. Bugüne kadar AGD çatısı altında yapılan kıymetli çalışmaların bereketi ile bundan sonraki süreçte en hayırlı, faydalı, güzel çalışmaların yapılmasına vesile olmak en büyük temennimiz olacaktır. Oğuzhan Turgut başkanımıza da yapmış olduğu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür eder, vatani görevinde muvaffakiyetler dilerim. Allah kendisinden razı olsun. Rabbim rızası yolunda istikametten, haktan, adaletten, ahlaktan ve maneviyattan ayrılmadan hayırlı çalışmalar yapabilmeyi nasip eylesin. Gayret bizden, başarı Allah’tandır” şeklinde konuştu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt