ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ CUMHURİYET GECESİ

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi, her yıl Cumhuriyet Bayramı haftasında gerçekleştirdikleri ve geleneksel hale getirdikleri Cumhuriyet Gecesi duyurusunu bu yıl da yaptığı davet ile yayınladı.

ADD Dernek Başkanı Haşim Yoldaş   Yaptığı açıklamada bu sene daha güçlü bir ortaklık ile yola çıktıklarını söyleyen, Yoldaş, ‘’ Her yıl Atatürkçü dostlarımızla buluşarak Cumhuriyet Bayramımızı gecemizde kutluyoruz. Bu yıl Eğitim-İş Mustafakemalpaşa Temsilciliği ile birlikte organizasyonumuz daha güçlü olacak inancındayız. Tüm Mustafakemalpaşa’ lı hemşehrilerimizle bu coşkuyu paylaşmak istiyoruz. Cumhuriyet değerlerinin her geçen gün daha da önem ve anlam ifade ettiğini hepimiz görüyoruz. Bunun için tek yürek olarak kutlayacağımız Cumhuriyet Bayramı kutlama gecemize tüm Cumhuriyet aşığı Atatürkçü dostlarımızı bekliyoruz. Gecemizin davetiyelerini yönetim kurulu üyelerimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan talep edebilirler. ‘’ dedi.

26 Ekim 2022 Çarşamba akşamı Açelya Düğün Salonlarında gerçekleşecek yemekli gecede, çeşitli kutlamalar ve etkinlikler yer alacak.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN