BALKANTÜRKSİAD İŞ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ERDEM BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİYLE BULUŞTU

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), yeni dönemin ikinci İş Geliştirme Toplantısı’nı Nilüfer Belediye Başkanı ve BALKANTÜRKSİAD Üyesi Turgay Erdem’in katılımıyla BALKANTÜRKEVİ’nde gerçekleştirdi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

BALKANTÜRKSİAD’ınüyelerin birbirlerini daha iyi tanıyarak, aralarındaki sinerjiyi artırmak hedefiyle düzenli olarak organize ettiği İş Geliştirme Toplantılarının bir yenisi daha BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve BALKANTÜRKSİAD üyesi Volkan Güral ev sahipliğinde yapıldı.

Faklı iş kollarında faaliyet gösteren ikinci kuşak BALKANTÜRKSİAD üyelerinin de katıldığı İş Geliştirme Toplantısı’nda BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ile BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, iş toplantılarıyla üyelerini bir araya getirmeye devam ettiklerini dile getirerek şöyle konuştu, “BALKANTÜRKSİAD’ın önüne koyduğu en öncelikli hedeflerimizden biri de üyeler arasındaki ilişkiyi geliştirerek sinerjiyi artırmak. Bu toplantılarımızın amacı da üyelerimizin arasındaki ticari bağların güçlendirilmesine katkı sağlamak, aralarındaki iş birliklerinin geliştirilmesini sağlamaktır. Bizim büyük ailemiz var, bugün ikinci kuşak diye ifade edilen üyelerimiz de burada. Hep birlikte derneğimiz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.”

“İŞ GELİŞTİRME TOPLNATILARI YENİ İŞ BİRLİKLERİNE KAPI ARALIYOR”

Toplantıda üyelere hitap eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ise “Biz BALKANTÜRKSİAD’a geldiğimiz de kendimizi evimizde hissediyoruz. Böyle güzel bir aile ortamını hazırlayan BALKANTÜRKSİAD üyelerine ve yönetimine şükranlarımı sunuyorum. Bu büyük ailenin üyesi olmak gurur verici. Bu çatının kurulma temellerinde biri de üyeleri arasında iş birliklerini arttırmaktır. İş Geliştirme Toplantıları bu konuda hayata geçirilen başarılı bir proje. Yeni iş birliklerin hayat geçirilmesine kapı aralıyor” diye konuştu. 

Etiketler

mustafakemalpasagzt