BAŞKAN ERDEM KOLTUĞUNU GELECEĞİN BAŞKANLARINA BIRAKTI

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu, genç başkan 4. Sınıf öğrencisi İlay Şeker’ e bıraktı. Başkan İlay Şeker ilk talimat olarak çocuk parklarının düzenlenmesini ve çeşitli etkinlikler yapılması istedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Belediye Başkanı Şükrü Erdem, 14 Eylül İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerini makamında ağırladı. Minik ziyaretçilerle sohbet edip, onların taleplerini dinledi. Başkan İlay Şeker çocuk parklarının temizliğine dikkat çekerken, öğrencilerden Deniz Yelkenci ve Kaan Yılmaz çocuklar için etkinliklerin artması gerektiğine vurgu yaptı.

Çocuklar, kentin çeşitli parklarında oyun etkinlikleri düzenlenmesini, çocuklara yönelik tiyatro gösterilerinin yapılmasını talep ettiler.

Başkan Erdem, ‘’ Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bu makam bu koltuklar gelecekte sizlerin. Sizleri ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Görüyorum ki gençlerimiz ilçemizin geleceği için güzel projeler düşünmüşler. İlay Başkanımızdan aldığımız talimat ile Mustafakemalpaşa’da ki çocuk oyun gruplarında temizlik ve düzenleme çalışmalarına başlayacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt