BAŞKAN KANAR’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kanar mesajında şu ifadelere yer verdi: Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutlamanın gururu ve coşkusu içindeyiz. 29 Ekim, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin taçlandığı, Cumhuriyetimizin ilan edildiği tarih. Bu özel gün, milletimizin azim ve inancının bir ifadesidir. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserim dediği ‘’Cumhuriyet’imizi sonsuza dek koruyacağımıza bir kez daha söz veriyorum. En zor şartlarda ve tüm imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan bağımsızlığından asla taviz vermeyen bir milletiz. Cumhuriyetimizin temellerini atan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşların ve şanlı tarihimizin tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyorum.

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde, Türk milleti olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olduğumuzu bir kez daha gösterelim. Cumhuriyetimizi gelecek nesillere daha güçlü ve aydınlık bir şekilde taşımanın sorumluluğuyla, hep birlikte daha büyük başarılar elde edeceğimize inancımızı yineliyoruz. Bu duygular ve coşkuyla tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum. Yaşasın Cumhuriyet!” ‘’dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt