Başkan Şenkuyumcu, 31 Mart yerel seçimleri üzerine değerlendirme yaptı.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu, 31 Mart yerel seçimleri üzerine değerlendirme yaptı.

Başkan Şenkuyumcu  “Birbirinden değerli üç hanımefendi aday adayımız vardı. İlçemizin ve insanımızın ihtiyaçlarını bilen, ilçemize kaliteli belediyecilik hizmetini getirmek için çıktığımız yolda adayımız Sn. Emine Güven hanımefendidir. Yoğun bir istişare ve değerlendirme sonucunda Emine Güven hanımefendi ile yerel seçimlere katılacağız.” dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Şenkuyumcu; Özümüzden aldığımız feyz ve güçle seçim çalışmalarımıza şevk, heyecan ve büyük bir azimle başlıyoruz.

 

Adayımız Emine Güven hanımefendi, 1974 yılında Ziraat Teknisyeni olarak başladığı meslek yaşamında, halkımızın sosyal yaşamına ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlayan birçok alanda eğitimler vermiştir. Meslek yaşamına 1991 yılında itibaren tekniker olarak devam etmiş, 1995 yılında emekli olmuştur. Emeklilik sonrası devlet okullarında İngilizce eğitimi, AÇEV bünyesinde gönüllü okuma yazma eğitimleri vermiş, esnaflıķ yapmış, dikiş atölyesi açarak kadınlara istihdam alanı açmıştır. Hâlihazırda On dört yıl önce kurduğu Özel Emine Güven Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurucusu ve işletmecisidir. Emine Güven toplumsal sorumluluk anlayışı kapsamında birçok STK”da ve toplumsal sorumluluk projelerinde görev almıştır. Emine Güven iki erkek çocuk annesidir.

Sn. Emine Güven hanımefendi bilgi, birikim ve kişisel donanımı ve ilçemizin her alanda gelişmesine katkı sağlayacak projeleri ile ilçemize en iyi ve kaliteli hizmeti vereceğine olan inancımız tamdır. İnanmış ve adanmış ekibimizle her kapıyı çalacağız, her haneye gireceğiz ve her eli tutacağız. Hüzünlü yüreklere ümit olup sevindireceğiz. Ve Mustafakemalpaşa’nın her güzelliğine sahip çıkacağız. İnanıyoruz ki, ilçemiz kendisine kara sevdayla bağlı Zafer Partisinin anlayışıyla yükselecek ve halkımız hak ettiği hizmete kavuşacaktır. İlçemizi daha kaliteli bir yaşama kavuşturacak iddialı ve vizyoner projelerimiz hazır. Projelerimiz tarımdan, gençlere, emekliden, hanımefendilere kadar her kesimden vatandaşlarımızın hayat kalitesini artıracak nitelikte olup ilçemizin sosyal yaşamını ve ilçe ekonomisine katkı sağlayacaktır. Projelerimizi halkımıza ayrıca duyuracağız.

Daha güzel yarınlar için çıktığımız kutlu yolda Mustafakemalpaşa sevdalısı tüm hemşehrilerimizin desteğini talibiz. Şenkuyumcu sözlerinin devamında;  Seçim dönemleri rekabetin arttığı bir dönem olduğunu,  “Mustafakemalpaşa’daki tüm adaylar ve partililer hemşehrimiz ve kardeşimizdir. temennimiz temiz, kaliteli ve centilmence bir secim süreci yaşanmasıdır.” diyerek yaklaşan yerel seçimlerin ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine son vermiştir.

Etiketler

mustafakemalpasagzt