Başkan Turgut’tan Heyecanlandıran TMO Açıklaması

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut Sosyal Medya hesaplarından yaptığı bir duyuruyla İlçemizde Tarım alanında yaşanan önemli bir gelişmeyi üreticilerle paylaştı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Uzun bir süredir ilçemize kazandırılmaya çalışılan Toprak Mahsulleri Ofisi’nin yetkilileri ile Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Sadettin Akkoyunlu’lu ve Mustafakemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aydemir eşliğinde görüşen AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut Toprak Mahsulleri Ofisi’nin Ticaret Borsası içerisinde gösterilen alanda bu yıl alım yapılacağı müjdesini verdi.

Mutlu Turgut yaptığı açıklamada; “Çiftçilerimizin yanında olmaya devam ederek, onlara destek olmak ve ürünlerini en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve Tarımın kalbi olan ilçemiz için çok önemli bir adım olarak gördüğümüz Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) yer belirleme çalışmaları tamam inşallah. TMO’nun bu yıl Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası yerleşkesinde ürün kabul etmeye başlayacağı haberini kıymetli üreticilerimize heyecanla bildiriyoruz. Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu’ya, Mustafakemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aydemir’e, TMO Müdürümüz Salih Aksu’ya ve TMO Müdür yardımcısı Muharrem Şevki Aygün’e, İlçe Teşkilatı TMO komisyon başkanlarımız Erdal Özdemir ve Fatih Hazar’a, emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Bu destek ve işbirliği sayesinde, çiftçilerimiz için daha iyi koşullar sağlayabileceğiz. Onlara verdiğimiz desteği ve emekleri birlikte yaptığımız çalışmalarla taçlandıracağız. Bu süreçte sizlerin de desteği ve katkıları çok değerli. Sosyal medya üzerinden bize destek olan herkese teşekkür ediyor, işbirliğimizin bu şekilde sürmesini diliyorum. Birlikte çok daha güçlüyüz.” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt