Başkan, Mutlu Turgut 31 Mart Mahalli yerel seçimlerle ilgili yaptığı basın açıklaması.

AK parti Mustafakemalpaşa ilçe Başkanı Mutlu Turgut 31 Mart Mahalli yerel seçimlerle ilgili yaptığı basın açıklaması.

Sevgili Mustafakemalpaşa’lılar; Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde sandık başına giderek, vatandaşlık görevinizi harfiyen yerine getirdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Demokratik değerler çerçevesinde gerçekleşen seçimlerde, sizlerin katılımı ve tercihleri büyük önem taşımaktadır.

İlçemizin geleceği adına ortaya koyduğumuz projeler ve hedefler doğrultusunda ciddi bir çalışma gayreti ile yola çıktık.Cumhur ittifakı adayımız Ahmet Beygirci, Ana Kadememiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız hasılı tüm Cumhur İttifakı paydaşları ile size hep doğruyu anlatmaya çalıştık. Ancak, sonuçlar bizim hedeflerimiz doğrultusunda sonuçlanmadı. Bu demokratik süreçte ortaya çıkan sonuçları, Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadeleriyle birlikte kabullenmeyi görev biliyoruz.

Seçim süreci boyunca bizlere destek veren, bizlere inanan ve oy veren tüm seçmenlerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerin güveni ve desteği bizim için çok değerlidir.

Yapacağımız çalışmalar ve ortaya koyacağımız projelerle canımızdan çok sevdiğimiz ve bugüne dek tüm hizmetlerin öncüsü olduğumuz ilçemiz için daha fazla çaba sarf edeceğiz. Sizlerle birlikte daha güzel yarınlar için, el ele, gönül gönüle yürümeye devam edeceğimizden şüpheniz olmasın. Bu vesileyle Mustafakemalpaşa’mıza siz değerli hemşehrilerimizin teveccühü ve tasarrufu ile seçilen baştan Cumhur İttifakı Meclis Üyelerimizi ve Belediye Başkanı Sayın Şükrü Erdem’i ,meclis üyelerini tebrik ediyorum.

Saygılarımla, Mutlu Turgut AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı

Etiketler

mustafakemalpasagzt