BBP İlçe Başkanı ve Ceyhan İnci’den Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ve milletvekili aday adayı Ceyhan İnci, bugün Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Büyük Birlik Partisi ilçe başkanlığı programı kapsamında Büyük Birlik Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Büyük Birlik Partisi Aday Aday Ceyhan İnci ve yönetim kurulu üyeleri Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete Dernek Başkanı İlhan Ökdem ev sahipliği yaparken muhtarlar bölgedeki sorunları ve beklentileri aktardı.

Mesaimin büyük bölümü Mustafakemalpaşa için olacak”

Milletvekili aday adayı Ceyhan İnci görüşmede istek ve talepleri not alırken milletvekili olarak seçilmesi halinde Mustafakemalpaşa için yoğun bir mesai gerçekleştireceğini söyledi. Büyük Birlik Partisi olarak seçime hazır olduklarını ve Mustafakemalpaşa, Bursa bölgesinde yeni yapılanma ile güçlü bir şekilde sandığa gidileceğini ifade eden İnci, hazırladığımız programlar ile tarımdan hayvancılığa kadar her alanda projelerle fark yaratacağını söyledi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt