BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİĞİ KORUYALIM’

Mustafakemalpaşa’da kamuoyuna biyolojik çeşitlilik kavramını tanıtmak amacıyla TEMA Vakfı Temsilciği tarafından farkındalık etkinliği düzenledi.

TEMA Vakfı Sorumluları Rasim Balaban, Ezel Tuna ve gönüllülerin katılımıyla açılan stantta, bilgilendirici broşürler dağıtılırken, biyolojik çeşitliliğin korunması için yapılabileceklere dikkat çekildi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa TEMA Vakfı Temsilciliği, biyolojik çeşitliliğin korunması amacıyla Adnan Menderes Meydanı’nda ‘Ali Nihat Gökyiğit Biyolojik Çeşitlilik Projesi 2024 Yılı Farkındalık Etkinlikleri’ çerçevesinde bilgilendirme standı açtı. Kamuoyuna biyolojik çeşitlilik kavramını tanıtmak, önemini anlatmak ve Türkiye’nin biyolojik çeşitliliği hakkında bilgilendirmenin yanı sıra duyarlılık sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte bilinçlendirici broşürler dağıtıldı.

Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Belediye Başkan Yardımcıları Derya Deniz Kanar ve Emnanım Argın’ın yanı sırsa vatandaşlar ve öğrenciler de standı ziyaret etti.

TEMA Vakfı Sorumlusu Rasim Balaban; “Yaşamamız için biyoçeşitliliğin korunması gerekir.  Biyolojik çeşitlilik gelecek nesillere bırakacağımız en önemli miras olacak” mesajı verirken, Belediye Başkanı Şükrü Erdem’e de TEMA Vakfı Teşekkür Mektubu takdim edildi. Tema Vakfı Sorumluları Rasim Balaban ile Ezel Tuna, programa katılanlara teşekkür etti.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt