Bunlar Ne Yapıyor Acaba

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ahmet Beygirci Açıklamalarda bulundu İlçemiz bu dönemde, yerel siyasette akıl almaz durumlara şahitlik ediyor. Aslına baktığımızda bu vaziyete şaşırmamak gerekiyor. Millet ittifakı’nın vermiş olduğu kararlar ve sonrasında yaşadığı geri dönüşleri ile gerçekten bizlerin ve İlçe Halkının başını döndürüyor.4 Ekim 2020 tarihinde yapılan  Mustafakemalpaşa Belediye meclisinde yine bir geri dönüş yaşatarak, Bursa Büyükşehir Belediye Meclisinde yaşanan önce red oyu verip sonra kabule dönmenin sonrasında, daha önce kendilerinin satılan pancar kooperatifinin yerinin Belediye tarafından alınması için İyi Parti verdiği önergesine yine kendileri tarafından çekimser oy verilmesi ve daha sonrasında bir sonraki meclis toplantısında usulen yanlış olmasına rağmen sadece tutanaklarda geçmesi için kabul oyuna çevirmeleri, bunlar ne yapıyor acaba? kendi verdikleri önergeden haberleri yok herhalde sonucunu ortaya koyuyor.

Bizler Mustafakemalpaşa için her şeyin en iyisinin olmasını düşünürken, bu durum hiçbir şeyden haberleri olmayan ve tutarsızca sendeleyen bu Millet ittifakı’nın İlçeye hiçbir faydasının olmadığı ve olmayacağının ispatı olmuştur.

Gerek Belediye Meclisimizde gerek yerel siyasette daima faydalı işlerin yanında olup, Milliyetçi Hareket Partisi tüm üyeleri ile birlikte İlçemize hizmette kararlılığın adresi olmaya devam edecektir dedi.

.

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN