Bursa Şampiyonu Güllüce

GÜLLÜCE ORTAOKULU BURSA ŞAMPİYONU OLDU

Mustafakemalpaşa Güllüce Ortaokulu Küçük Kızlar Futsal Takımı, Okul Sporları Müsabakalarında oynadıkları tüm maçları farklı skorlarla kazanarak Bursa İl Şampiyonu oldu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Salon futbolu olarak ta bilinen Futsal oyununda 1. Küme Küçük Kız Futsal Müsabakalarına ilçemizin tek temsilcisi olarak katılan Güllüce Ortaokulu büyük bir başarıya imza attı.

Gruptaki maçlarda birbirinden güçlü rakiplerini mağlup eden Güllüce Ortaokulu küçük kız futsal takımı. Yarı finalde karşılaştığı Ahmet Çabuk Ortaokulu’nu 4 – 1 mağlup ederek finale yükseldi.28.03.2024 Perşembe günü Büyükşehir Belediyesi Zafer Atıcılar Ortaokulu ile oynanan ve çekişmeli geçen final maçının 27. dakikasında Yağmur ŞAŞMAZ’ın attığı golle Güllüce Ortaokulu final maçının galibi oldu.

Güllüce Ortaokulu Müdürü Mustafa Bulut, maç sonrası yaptığı açıklamada; Bu başarıda emeği geçen öğrencilerimizi, ailelerini ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Samet DEMİRKAYNAK’ı tebrik ediyorum.

Turnuva süresince katkı ve desteklerinden dolayı Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi yetkililerine ve Güllüce Spor Kulübü Başkanı Turgut BALTA’ya teşekkürlerimi iletiyorum diye ifade etti  Şampiyonluk köyde ve okulda büyük heyecan ve coşku yarattı.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt