ÇANAKKALE’YE ‘ZAFER’ GELİYOR

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa Başkanı Köksal Şenkoyumcu, parti genel merkezi tarafından Cumhuriyetin 100. yıl dönümünde Kurtuluş Savaşı’nın öncüsü Çanakkale’de bir program düzenleneceğini, tüm vatandaşların ücretsiz olarak bu anlamlı etkinliğe katılabileceğini söyledi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Şenkoyumcu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın da yer alacağı 8-9 Ağustos tarihindeki Çanakkale’deki yürüyüş için katılım çağrısında bulunuldu.

Köksal Şenkoyumcu; “Zafer Partisi olarak Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında 8-9 Ağustos tarihlerinde Çanakkale’de olacağız ve Conkbayırı’na yürüyeceğiz. Programımız, 8 Ağustos saat 10.00’da parti binamızdan Çanakkale’ye hareket ile başlayacak, gençlerimiz geceyi kahraman 57. Alay Karargâhı’nda şehitlerimiz ile birlikte geçirecek, aziz topraklarımızda çarpan kalpleri dinleyecek ve 9 Ağustos sabahı kalk borusu ile Conkbayırı’na doğru siperlere hareket edilecektir.

Türk gençliği aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi anacaktır. Zafer Partisi olarak hemşehrilerimizi bu anma gecesinde, ülkemizin dört bir tarafından gelecek yurttaşlarımız ile buluşturmak için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Zafer Partisi Teşkilatı olarak katılımcılara otobüste yer bulmayı sağlayacağız. 100. yıl kutlama programı kapsamındaki Çanakkale gezimize iştirak edecek hemşerilerimizin Zafer Partisi binamıza gelmeleri veya 0533 719 15 17 nolu hattan bizlere ulaşmaları yeterli olacaktır” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt