CHP MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞÜKRÜ ERDEM’DEN SUÇ DUYURUSU

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, sözlerini çarpıtarak yayın yapan ve paylaşımlarda bulunan bazı yayın kuruluşları ve şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundu. Erdem, “Kendi kazdığınız bu pis çukurda sizler ve sizin gibi alçak zihniyettekiler, boğulacaksınız” diyerek hukuki süreç başlattığını duyurdu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem’in geçtiğimiz günlerde bir kahvehane ziyareti sırasında yaptığı konuşması bazı yayın kuruluşları ve şahıslar tarafından kesilerek yayınlanmış ve Erdem hedef gösterilmişti. Videonun içeriğinin tamamını yayınlayan Erdem, bugün hakkında karalama kampanyası başlatan sayısı 50’yi aşkın hem yayın kuruluşu hem de şahıs hakkında suç duyurusunda bulundu.

Mustafakemalpaşa Adliyesi önünde açıklamalarda bulunan Erdem, “Değerli meclis üyelerimiz, parti üyelerimiz, gönül birliğine inanarak buraya gelen değerli arkadaşlarım ve tarafsız olmayı başarabilen çok değerli basın mensupları öncelikle beni yalnız bırakmadığınız ve bu yağmurda buraya kadar geldiğiniz için hepinize yürekten teşekkür ederim” diyerek kendisine güvenen yol arkadaşlarına ve basın mensuplarına teşekkürlerini iletti.

ŞEREFSİZLERE İZİN VERMEDİM, VERMEYECEĞİM

“Tarafıma kumpas kurulmak amacıyla yapılan bu asılsız, gerçek dışı videolar neticesinde bu gün itibari ile yasal süreci başlatmış ve suç duyurusunda bulunmuş bulunmaktayız.” diyen Erdem, “Hepimizin bildiği üzere kötü niyetli bir şekilde taraflı basın yayınlarını kullanarak beni tüm Türkiye’ye linç ettiren, hakkımda yanlış haberler yayan ve bu yalan haberleri tüm sosyal medyalarda çekinmeden paylaşarak senelerce hayatımdan, ailemden ödün vererek alnımın akıyla hizmet ederek milletimde yer ettiğim bu saygıyı ve itibarı 2 dakikada yalan haberlerle yerle bir etmeye çalışan şerefsizlere izin vermedim, vermeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

“Şüphem yok ki ilahi adalet illa ki tecelli edecek ve tarafıma kurulan bu kumpasta yine dürüstlük kazanacak. Kirli zihniyetiniz ve kirli siyasetinizle kendi kazdığınız bu pis çukurda, sizler ve sizin gibi alçak zihniyettekiler boğulacaksınız.” diyerek sözlerini sürdüren Erdem, daha önceki dönemde oy vermiş olduğu için bazı kişilere de sitemde bulundu.

KOLTUK SEVDANIZ ONURUNUZDAN DA ÖTE

Erdem sözlerine şu sözlerle son verdi: “Hayatım boyunca gururla taşıdığım onurumu ve kimliğimi böylesine aşağılık ve gerçek dışı suçlamalarla kirletmeye çalışan kim varsa hakkımı helal etmiyorum. Mustafakemalpaşa için iyi olacağını düşünerek kendisine oy attığım ismini anmaya gerek duymadığım şahsiyete de oyum da hakkım da haram olsun çünkü anladım ki sizin koltuk sevdanız onurunuzdan da şerefinizden de daha öte. O yüzden asıl ben size üzülüyorum.”

Etiketler

mustafakemalpasagzt