Cumhur İttifakı kadın kolları tek yürek!

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine sayılı günler kala, Cumhur İttifakı Kadın Kolları Teşkilatları 131 mahallede çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Mustafakemalpaşa’da hizmet seferberliğine birliğin gücüyle devam ettiklerini her fırsatta belirten, MHP Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Nergül Korman, AK Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz, partilerin kadın kolları yönetimleri ve teşkilat mensupları ilçede girilmedik gönül, çalınmadık kapı bırakmıyor. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Cumhur İttifakının çalışkan kadınları; gittikleri evlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Alinur Aktaş ve Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’nin selamlarını iletiyor ve vatandaşların taleplerini dinliyor. Mustafakemalpaşa’yı modern ve model bir şehir yapmak adına çok çalıştıklarını belirten MHP Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Nergül Korman, “Yağmur, soğuk, sıcak demeden, gece uyumadan, gündüz yorulmadan, adım atmadığımız sokak, çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız insan kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz. Dinlenmedik dert, sorulmadık hatır kalmadan uyumayacağız. Çözülmedik sorun bırakmadan, tüm yüzler gülmeden, bütün kalpler ısınmadan, var gücümüzle sahada olacağız” ifadelerini kullandı.

”Türkiye’de bir ilk”

Çalınan her kapıda, sıkılan her elde ittifak ruhunun tekrar canlandığını ifade eden MHP Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Nergül Korman, ”Bizler her şeyden önce kadınız. Girdiğimiz hanelerde gönlü yaralı annelerin, teyzelerin, ablaların, genç kardeşlerimizin, kalbi mahzun hemşehrilerimizin dertlerini dinliyor, acılarına ortak oluyoruz. Gerek psikolojik, gerek sosyo-ekonomik pek çok zorlukla mücadele eden kadınlarımız ittifak dayanışmasını bir umut ışığı olarak görüyorlar. Dertlerini, sıkıntılarını evvela bizlere anlatıyorlar. Kadınlarımızın özelinde pek çok soruna çözüm üretmek ve hayra vesile olmak adına; Belediye Başkan Adayımız Ahmet Beygirci’nin önderliğinde Türkiye’de bir ilke imza atacağız. Mağduriyetlerin önüne geçmek ve yaraları sarmak için, Mustafakemalpaşa’da nikah öncesi seminerleri ile; annelik ve babalık eğitimi uygulamasını başlatacağız. Ücretsiz hizmet vereceğimiz; Kadın, Aile ve Dayanışma Merkezimizde; el sanatları kursları, bebek bakım odaları, oyun alanları ve sağlık ünitesi de bulunacak. Avukat, psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarının görev alacağı merkezde, kadınlarımızın haklarını koruyacak, onlara psikolojik, sosyal ve hukuksal destek sağlayacağız” dedi.

Güler Akgöz, ”Genç başkanımız şehre hizmet ve eser kapısından önce gönül kapısından giriyor”

İlk günkü hizmet aşkı ile Mustafakemalpaşa’nın dört bir yanına hizmet götürmeye, vatandaşların gönlüne dokunmaya devam ettiklerini belirten AK Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz ise; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve belediye başkan adaylarının güvenini boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Mustafakemalpaşa’da hizmet bayrağını daha yukarılarda dalgalandırmak adına büyük bir özveriyle çalıştıklarını önemle vurgulayan Akgöz, ”Şehri emanet görmek, şehri emanet almak, şehremini olmak, ancak gönül sahipleriyle olur, gönüllere girerek olur. İşte o zaman gönülden gönüle köprüler kurulur. Genç Belediye Başkan Adayımız Ahmet Beygirci, şehre hizmet ve eser kapısından önce gönül kapısından giriyor. Böyle olunca bizim işimiz de kolaylaşıyor. Proje lansman toplantımzıda deklare ettiğimiz vizyon projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıyor, tanıtım borşürlerimizi ve kitapçıklarımızı hemşehrilerimize iletiyoruz. KAÇEP’le de mükemmel bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Cumhur İttifakının Kadın Kolları Teşkilatları olarak zafer bayrağını yeniden dalgalandırmak için hazırız, kararlıyız!” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt