DÖLLÜK’TE FUTBOL HEYECANI BAŞLADI

Mustafakemalpaşa’nın Döllük-Hacıali ve Camandar mahallelerinin organize ettiği futbol turnuvasında ilk hafta maçları oynandı. Turnuvaya ev sahipliği yapan 3 takımdan 2’si haftayı galibiyetle kapatırken, futbolseverler oynanan 8 maçta 31 gol izledi. 

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin katkılarıyla, mahalleler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen ‘Döllük-Hacıali-Camandar Sonbahar Futbol Turnuvası’nda grupların belli olmasının ardından ilk düdük çaldı. 4 grupta 20 takımın katıldığı turnuvadaki karşılaşmalara Döllük Mahallesi ev sahipliği yaptı.

ÇÖRDÜK SONRADAN AÇILDI, GÜLLÜCE ZORLANDI

8 Ekim’de oynanan turnuvanın açılış maçında A-Grubu’nda Sünlük ve Çördük karşılaştı.

Hakemler; Murat Güleç, Uğur Erdoğan ve Ertan Dağasan’ın düdük çaldığı maçta 1-0 yenik duruma düşen Çördük, yağmur altında oynanan karşılaşmayı 3-1 kazanmasını bildi.  Günün ikinci maçında aynı grupta bulunan Güllüce, Meliköy’ü 2-1 mağlup etti. B-Grubu’nda İlyasçılar Derecik’i 3-1 yenerken, Keltaş ile Çamlıca ise 1-1 berabere kaldı.

EV SAHİPLERİ KAZANDI

Turnuvada, 9 Ekim Pazar günü C ve D gruplarında 4 maç oynandı.

Günün ilk mücadelesinde D-Grubu’nda saat 10.30’da Camandar ile Çaltılıbük karşı karşıya geldi. Bol gollü bir maça sahne olan karşılaşmayı Camandar 4-3 kazandı. Alpağut ise Bükköy’ü 2-0 mağlup ederek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı.  C-Grubu’ndaki Hisaraltı, Muradiye Sarnıç’ı 3-2, ev sahibi Döllük ise Kayabaşı’nı 5-1’lik skorla farklı mağlup etti.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN