ERDEM “SORUNLAR SİZDE ÇÖZÜMLERİ BİZDE”

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Yaşadığınız sıkıntıları, çözülmeyen sorunlarınızı, yapılmayan hizmetleri çok iyi biliyorum. Tüm bunların nasıl yapılacağını da çok iyi biliyorum. Bunları biran önce gerçekleştirebilmek için projelerimiz de hazır” dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Başkan Adayı Şükrü Erdem son olarak, İlçe Başkanı Gökhan Demir ve meclis üyesi adayları ile birlikte Kosova, Bostandere ve Paşalar Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, dertlerini dinledi ve çözüm önerilerini onlarla birlikte masaya yatırdı. Gittiği her mahallede genç-yaşlı, kadın-erkek tüm kesimler tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Adayı Şükrü Erdem, ‘Gönül Birliği’ hareketi başlattıklarını belirterek, bu harekete 31 Mart yerel seçimlerinde tam destek istedi. Mustafakemalpaşa’ya bir vefa borcu olduğunu söyledi.

“VEFA BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM””

“Bu ilçe beni 33 yaşımda Cumhuriyet tarihinin en genç bakanı yaptı. Oylarınızla beni parlamentoya gönderdiniz. O yüzden benim sizlere, bu güzel ilçeme bir vefa borcum vardı. Bu yüzden Gönül Birliği hareketine kurarak yola çıktım. Bakanlık dönemimde yaptığım gibi, hatta daha fazlısını memleketime yaparak bu vefa borcumu ödemek istiyorum. Mustafakemalpaşa mevcut iktidar tarafından dışlandı. Sizler her seçimde oy verdikçe onlar buna aldırış etmeden sizleri hep yok saydı. Buraya gelen yatırımların tamamı İnegöl ve Karacabey’e kaydı. Bizim ilçemizin ödenekleri buralara aktarıldı. Bize de öylece bakmak kaldı. Çünkü Ankara’da güçlü bir siyasi kulisimiz olmadığı için buna karşı çıkacak, takip edecek kimsemiz de olmadı. Bunun sonucunda da bizim zamanımızda herkesin gıpta ile baktığı Mustafakemalpaşa büyük bir köy haline dönüştü. Bizim 30 yıl önce yaptıklarımızı sizler gayet iyi biliyorsunuz. Şimdi daha fazlasını yaparız ve bu ilçeye tekrar birçok yatırım getiririz. Hiç kimse merak etmesin, Mustafakemalpaşa’yı tekrar o eski günlerine döndürürüz.”

“GÜÇLÜ DESTEK İSTİYORUM”

“Sizlerin bu ilgisine layık olabilmek için 1 Nisan’dan itibaren gece-gündüz çalışacağız” diyen Başkan Arayı Şükrü Erdem, sözlerine şöyle devam etti,

“Artık buna bir dur deme zamanı geldi de geçiyor bile. Hep birlikte 31 Mart’ta göstereceğimiz kırmızı kart ile bizi yok sayanlara, bizi ötekileştirenlere bize hizmet getirmeyenlere güzel bir ders vereceğiz. Kurduğumuz ‘Gönüller Birliği’ hareketine sizlerden tam destek istiyorum. Güçlü bir destek verin ki, sesimiz çok daha güçlü şekilde duyulsun. Bize gösterdiğiniz teveccühü görüyorum ve yaşıyorum. Bu desteğin 31 Mart’ta da güçlü şekilde sandığa yansıyacağını biliyorum. 1 Nisan’dan itibaren hep birlikte çalışarak bu zor günleri aşmak için elimizden geleni yapacağız.”

“DEĞİŞİM ARTIK ÇOK YAKIN”

Mustafakemalpaşa’nın geleceği için, gençlerimiz için bir değişim yapmanın şart olduğunun altını çizen Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Sevdamız Mustafakemalpaşa için birlikte çalışacak, hep birlikte kazanacağız. Bildiğimiz gibi biz bu yola parti ayırımı yapmadan tüm kesimleri kucaklamak için çıktık. Bunda da başarılı olduk. Bulundukları partiye küsen arkadaşlarımızın verdikleri destekleri gördükçe ne kadar doğru bir karar verdiğimizi çok daha iyi anlıyorum. Yerel seçimler adayların yarıştığı bir seçimdir. 31 Mart’ta vereceğiniz destek ile iktidara göstereceğiz kırmızı kartla Mustafakemalpaşa’nın geleceği için çok önemli bir adım atmış olacaksınız. Gençlerimize bunu borçluyuz. Bunu çocuklarımız için, yarınlarımız için yapmak zorundayız. Hep birlikte başaracağız” diye konuştu.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt