ERDEM’Lİ BELEDİYECİLİK İÇİN TAM DESTEK

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Anketler burada benim, Bursa’da da Mustafa Bozbey’in kazandığını gösteriyor. Durum böyle olunca da kumpaslar kuruluyor, düzmece montaj videolar çıkarılıyor ama biz bu kumpaslara gelmeyiz. Sizler doğrudan, bizler hizmetten yanayız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Başkan Adayı Şükrü Erdem son olarak Doğanalan Mahallesi’nde iftar davetine katıldı, ardından Killik Mahallesi’ne geçti ve vatandaşlarla buluşup sohbet etti, dertlerini dinledi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Doğanalan Mahallesi’nde iftar sonrasında konuşan Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Değerli hemşehrilerim, bizi ağırladınız hep beraber iftar yapma onuruna eriştik bu nedenle çok teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Geldim hemen muhtarım dileklerini sıraladı. Yapılması gereken işler onlar, mutlaka hepsi yapılacak. Mehmet kardeşimizin de buraya iyi hizmet verdiğini, sizin gönlünüzü fethettiğini ben biliyorum. Hatta lansman toplantımda muhtarım gelmiş hatırlattı bana. SİT alanından çıkardığı için başkanımızı alkışlatmıştık. Tümbüldek’te yapılaşma olmadı. Geçmiş dönemde suyu Maden teknik aramaya çıkartması yönünde çalışma yaptırmıştım. 30 yıldır o su orada boşa aktı durdu. İnşallah onu da yaparız. Onun da beraber açılışını yaparız diye de kendisine söyledim salonda. Bursa’da Mustafa Bozbey’in de kazanmasıyla birlikte inşallah sizlere daha çok hizmet getireceğiz. Yolunuz olur, diğer beklediğiniz hizmetler en kısa zamanda yapılır hiç merak etmeyin” diye konuştu.

“BU İŞİN ALTINDA KALDILAR”

“Anketler zaten burada benim, Bursa’da da Mustafa Bozbey’in kazandığını gösteriyor” diyen Şükrü Erdem, sözlerini daha sonra şöyle sürdürdü:

“Durum böyle olunca da kumpaslar kuruluyor, ama bilmedikleri bir şey var. Ben bu kumpaslardan çok geçtim zamanında. Bakanlık dönemimde ben bu hainlerin ölüm listesinde yer aldım. Ama değişim rüzgarından korkanlar farklı bir hava estirdiler. Lansman toplantısında da bunun açıklamasını yaptım. Orijinalini izlettim videonun. Şimdi bir şey de diyemiyorlar. Bu işin altında kaldılar. Utanç içindeler. Gittikleri yerde tepki görüyorlar. Ama bu kirli siyaseti bunlar maalesef yapıyor. Yani bunların fıtratında var. Ben terör ile en çetin mücadele verilen dönemin bakanıyım. O dönemde canımızı ortaya koyarak çalıştık, “ya bitecek ya bitecek” dedik. Ondan sonra da öldürülen bir teröristin cebinde çıktı benim ismim, öldürülecekler listesinin ilk sırasında yer alıyordum. Şimdi benim bu hainlere iyi demem mümkün mü? Beni ölüm listesine alan hainlere ben niye sahip çıkayım. Böyle bir talihsiz olay yaşadık ama siz hemşehrilerimiz doğruları biliyor ve bana sevgi dolu mesajları ile daha fazla sahip çıkıyorsunuz. Karşılığında dün olduğu gibi bugün de Memleket, Millet ve Bayrak sevdası ile daha büyük bir azimle sizlere hizmet edeceğim.”

UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR

Mustafakemalpaşa’dan mutlaka bir Milletvekili olması gerektiğini söyleyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, sözlerini şöyle tamamladı: “Şimdi ilçemize hizmet edeceğiz muhakkak, ama bizim burada bir eksiğimiz var. Mustafakemalpaşa’nın bir Milletvekili yok, gittiğimiz her yerde bunu dile getiriyorum. Bana projen ne diye soruyorlar, benim en büyük projem bu. Çünkü Milletvekili olduğu zaman hizmet akışı sağlanıyor. Ankara’dan engellenmiyor. Mesela buradan geçen otoyolu düşünün, Karacabey’e gitti. Karacabey’in Milletvekili vardı, aldı yolu buradan oraya götürdü. Şimdi bizim bir Milletvekilimiz olmuş olsaydı o yol buradan oraya gider miydi, gitmezdi. Yani bizim bir Milletvekili ilk seçimlerde buradan çıkarmamız lazım. Erken seçime gidilecek görüntüsü var. Şimdi kaybedilecek belediyelerin ardından hükümet bu kararı alacaktır. O yüzden kurduğumuz bu “Gönül Birliği” hareketine tam destek istiyorum. Değişim ile hem hizmet kapılarını ardına kadar açacağız hem de genel seçimler için İlçemizin önemli bir pozisyonda olmasını sağlayacağız. Yine güçlü bir İlçe olacağız” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt