ESKİ DOSTLAR BULUŞTU

Bir dönem birlikte siyaset yapan Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar ve Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Mustafakemalpaşa’da buluştu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Türk siyaset, spor, medya ve sanayi tarihinin son 50 yılına damga vuran ismi Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar, 31 Mart’ta Mustafakemalpaşa’daki yerel seçimleri tarihi farkla kazanan Belediye Başkanı Şükrü Erdem’i makamında ziyarette bulundu.

31 Mart seçimlerinden bu yana makamında birçok bürokratı ve milletvekilini ağırlayan Başkan Şükrü Erdem’i ziyarete, torunu Alihan Hattat ile birlikte katılan Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar’a, Doğru Yol Partisi’nin (DYP) önceki dönem başkanlarından İdris Sevinç ve Işık Uğurtuğ, DYP kurucu ilçe başkanlarından Murat Şakir, DYP il yönetim kurulu üyeleri Abdullah Bilaçlı, Hakkı Aslan ve Sedat Akgün, Karacabey Ziraat Odası önceki dönem başkanlarından Nuri Karaca, Tan Okulları Sahibi  Şükrü Akyollu,

Amatör Futbol Kulüpleri Onursal Başkanı Ayhan Barışçı, Ulucami Başimamı Tahsin Karanfil, CHP Mustafakemalpaşa Başkanı Gökhan Demir, Bursa Olay Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali İnan, Olay Gazetesi Baş Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, Olay Gazetesi Köşe Yazarı İhsan Aydın ve İsmail Öztat eşlik etti.

Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar’ın ziyaretinden onore olduğunu dile getiren ve Mustafakemalpaşa’nın geleceği için yapılacak çalışmalarda eski bakanın tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirten Başkan Şükrü Erdem; “Sayın Çağlar’ın ziyareti bizim için büyük bir mutluluk. Kendisi gibi tecrübeli bir ismin desteğini arkamızda hissetmek, görevimizi daha da önemli kılıyor” dedi. Cavit Çağlar da hayatını anlattığı ‘Fırtınalı Bir Yaşam Öyküsü’ kitabını Başkan Erdem’e takdim ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt