GENÇ BAŞKAN MEHMET KANAR, GENÇLERLE BULUŞTU

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, 2022-2023 eğitim öğretim yıllarında Mustafakemalpaşa ilçesine eğitim görmeye gelen öğrencilerle buluştu. Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine seslenen Başkan Kanar ‘’ Evlatlarım, evinize hoş geldiniz.’’ Dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulunda yüzlerle öğrenci ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kanar, gençlerle birlikte yeni bir Mustafakemalpaşa için istişarelerde bulundu.

Her fırsatta gençlerle bir araya gelerek genç fikirlere önem veren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ‘’ Mustafakemalpaşa’mıza, evinize hoş geldiniz. Sizler bizim için hem ev sahibi hem misafirsiniz. Bir ağabeyiniz olarak ilçemizde huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamanız için elimizden geleni yapacağız.

Neden yapacağız diyorum çünkü sizlerin fikirleri benim için çok kıymetli, hep birlikte genç bir Mustafakemalpaşa oluşturmalıyız. Mustafakemalpaşa’mızı tanıyın gezin ve her yerde kentimizi anlatın. Mustafakemalpaşa’dan öğrenecek çok şeyiniz var. Sizlerin fikirleri benim için çok kıymetli ne ihtiyacınız olursa olsun bana ulaşabilirsiniz. ‘’ ifadelerini kullanırken, öğrencilerden gelen soruları tüm samimiyetiyle yanıtlayan Başkan Mehmet Kanar, öğrencilerle uzun uzun vakit geçirdi.

YAPILAN HİZMETLER TÜM SORULARI KARŞILADI

Öğrencilerin sorularını özenle yanıtlayan Belediye Başkanı Mehmet Kanar, soruların tüm cevaplarını 3 yıla sığdıramadığı projelerle yanıtladı. Gençlik Merkezi, Millet Bahçesi ve sayısız projeleriyle öğrencilere, yenilenen Mustafakemalpaşa’yı detaylarıyla anlattı

Bursa Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Öz ‘’2022-2023 eğitim öğretim yılında okumakta olan ve yeni başlayan tüm öğrencilerime başarılar diliyorum.’’ Dedi. Samimiyetin sıcaklığın hissedildiği etkinlikte, üniversite öğrencilere pilav ayran ve Mustafakemalpaşa’nın coğrafi işaret tescilli tatlısı Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı ikram edildi. Damak çatlatan lezzetiyle Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı, öğrenciler tarafından oldukça beğenildi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt