GENÇ YETENEKLERİN KADINLAR GÜNÜ SERGİSİ PARKORA’DA

ParkOra Yaşam ve Eğlence Merkezi (ParkOra YEM), 8 Mart Kadınlar Günü’nde özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Bil-Fen Dershanesi Kurs ve Okulları öğrencilerinin yaptığı birbirinden güzel resimler, ParkOra’daki etkinlik alanında sergilenmeye başlandı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

9 Mart akşam saatlerine kadar ziyarete edilebilecek olan serginin açılışına Anaokulu Müdürü Yasemin Kartal, İlkokul Müdürü Ernur Bayrav, Ortaokul Müdürü Reşat Ok, Lise Müdürü Saliha Uslurak ve Parkora YEM Kurumsal İletişim Yöneticisi Onur Fidansoy ile eserlerin sahipleri olan genç yetenekler katıldı.

Kurdele kesilmeden önce kısa bir açıklama yapan Reşat Ok, Kadınlar Günü’ne dikkat çekerek, öğrencilerinin yaptığı resimlerden gurur duyduklarını belirtti ve kadınların haklarını tam olarak aldığı bir dünya dileğinde bulundu. Ok, ParkOra’ya da kendilerine sağladıkları bu imkan için teşekkürlerini iletti.

ParkOra Kurumsal İletişim Yöneticisi Onur Fidansoy da sanata ve gençlere destek vermeyi sürdüreceklerini belirterek, herkesi bu eşsiz sergiyi gezmeye davet etti.

Etiketler

mustafakemalpasagzt