GÜRKAN’DAN TEŞKİLAT ZİYARETİ

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında AK Parti Bursa İl Başkanlığı’na atanan Davut Gürkan, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret ederek, teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

İlçe teşkilat ziyaretlerini sürdüren AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geldiği Mustafakemalpaşa’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Teşkilat mensuplarına seslenen Başkan Gürkan, Mustafakemalpaşa’daki talep, ihtiyaçları yerinde ve zamanında tespit ederek, Bursa’yı geleceğe hazırladıklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, her kademeden ilçe teşkilat üyelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Son olarak Mustafakemalpaşa’da partililerle bir araya gelen Davut Gürkan, Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı ziyaret etti. Başkan Kanar ziyarette, Mustafakemalpaşa’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdiği Başkan Gürkan’a Mustafakemalpaşaspor Belediye forması hediye etti.

YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Başkan Gürkan, son olarak AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu nezaretinde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına katılarak, ilçe teşkilat üyelerinin çalışma ve talepleri hakkında bilgiler aldı. Davut Gürkan burada yaptığı konuşmada, Mustafakemalpaşa halkının teveccühü ve teşkilatlarının çalışmaları ile her dönemde partilerinin en yüksek oy oranlarıyla en büyük destekçilerinden biri olduğunu belirtti.

Başkan Gürkan, tüm ilçeleri ve potansiyelleri ile Bursa’nın, Türkiye’nin nadide illerinden biri olduğunun altını çizerek, şehrin her noktasına Bursa’nın hak ettiği hizmetlerin verilebilmesi için her kademeden teşkilat mensupları ile halkla iç içe olarak taleplerini dinlediklerini belirterek; “Partimizin kuruluşundan bu yana olduğu gibi halka rağmen değil halkla birlikte çalışarak şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. Bu yolda teveccüh ve destekleri ile her zaman yanımızda olan halkımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt