İYİ PARTİ 5 YAŞINDA

Mustafakemalpaşa’da İYİ Parti’nin kuruluşunun 5. yıl dönümünde parti teşkilatı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapıldı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Yeni dönemde İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu duyuran İYİ Parti Başkanı Tevfik Demir ise yaptığı paylaşımda, resmi adaylık açıklamasını bu akşam yapacağını söyledi.

Kongre sürecinin başladığı İYİ Parti Mustafakemalpaşa Teşkilatı, partinin kuruluşunun yıl dönümü dolayısıyla Cumhurluk Alanı’nda bir araya geldi.

İYİ Parti Başkanı Tevfik Demir, belediye meclis üyeleri ve bir grup partilinin katıldığı programda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

22 Ekim’de Ankara’da gerçekleşmesi planlanan kutlama törenin Bartın’da yaşanan elim kaza sonrası ertelendiğini söyleyen Başkan Demir; “Genel Merkezimizin ülke genelindeki teşkilatları kapsayan kararı doğrultusunda İYİ Parti olarak kuruluşumuz 5. yılını Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak kutladık.  İYİ Parti’nin 5. yaşının Bursa’mıza Mustafakemalpaşa’mıza ve Türk Milletine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Birliğimiz daim olsun; Başaracağız!” dedi.

ADAYLIĞINI BU AKŞAM AÇIKLAYACAK

İYİ Parti Başkanı Tevfik Demir, sosyal medyadan yaptığı bir diğer açıklamada ise yeni dönemde tekrar İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu duyurdu. Kasım veya Aralık ayında 3. Olağan Kongre’yi yapacaklarını belirten Demir; “Partimizin güçlenecek kadrolarla genel seçimlere girme gayretinde üzerimize düşeni yaparak, yeni dönemde İlçe Başkanlığı görevine sizlerin desteği ile devam etmeye adayım. Amacımız; daha güçlü ve daha donanımlı, tabana yakın ve etkin, tüm dava arkadaşlarımızı kucaklayıcı ve iktidar yolunda tecrübe ile partimiz mücadelesine devam etmek olacaktır. 28 Ekim Cuma saat 19.30 da ilçe parti binamızda tüm İYİ cesurları ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt