KAPALI PAZARYERİ MÜJDESİ

Mustafakemalpaşa Meyveciler ve Sebzeciler Odası Başkanı İsmail Batu, pazarcı esnafı ve vatandaşa müjde verdi.

Batu; “Yunus Emre Mahallesi’ndeki Kapalı Pazaryeri bugünden itibaren Mustafakemalpaşalı esnaf ve tüketicilerin kullanımına sunulacak” dedi.

Semt pazarlarını sosyal yaşam alanlarıyla bütünleştirmek amacıyla 2019 yılında yapılan fakat hizmete geçmesi 2.5 yıl ertelenen 5000 m2’lik Yunus Emre Kapalı Pazaryeri, bugünden itibaren esnafa kapılarını açtı.

Kapalı Pazaryeri, pandemi de aşılama sayısının artması ve yeni normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte mevcut pazartesi pazarına ev sahipliği yapacak.

Mustafakemalpaşa Meyveciler ve Sebzeciler Odası Başkanı İsmail Batu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Kapalı Pazaryeri’nin açılması, yaklaşan kış mevsimi nedeniyle bizler için sevindirici bir gelişme olduğu kadar vatandaşlarımız içinde önemli. Bugünden itibaren pazartesi pazarı, Rauf Denktaş Caddesi’ne ve bağlı sokaklara kurulmayacak. Pazaryerinin alt katı üretici pazarına, yan taraf ise tuhafiyecilere ayrılacak. Belediye Başkanımızı hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN