KIZILAY GENEL BAŞKANI’NA ZİYARET

Mustafakemalpaşa Türk Kızılay Şube Başkanı Mustafa Eren, Temmuz ayındaki olağanüstü genel kurulda, Türk Kızılay Genel Başkanlığı’na seçilen Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz’ı ziyaret etti. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Bursa Türk Kızılay şube başkanlarının da hazır bulunduğu ‘hayırlı olsun’ ziyareti, Kızılay’ın genel merkezinde gerçekleştirildi.  Genel Başkan Fatma Meriç Yılmaz ile tanışma fırsatı bulan Mustafa Eren, Kızılay’ın iyilik yolcuğunu sürdürdüğü Mustafakemalpaşa’daki faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ile de bir araya gelen Eren, Kızılay’ı bir kariyer değil, bir emanet olarak gördüklerini belirterek; “155 yıllık merhamet çınarı Kızılay’ımızın yeni yönetimine başarılar diliyorum Kızılaycılık ruhunu yansıtan bu birlik atmosferi sürecek” dedi.

ARSUZ’DAN TEŞEKKÜR

Öte yandan Türk Kızılay Mustafakemalpaşa Şubesi’ne, Hatay’ın Arsuz Kaymakamlığı’ndan teşekkür belgesi takdim edildi. Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gölpınar imzalı belgede, 6 Şubat’taki deprem neticesinde afetten etkilenen vatandaşlara yönelik yapılan ayni ve nakdi yardım destekleri için teşekkür edilerek, başarılı çalışmaların devamı dilendi.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt