KIZLAR POTADA ÇEYREK FİNALİ GARANTİLEDİ

2023 -2024 Bursa Yerel Ligi’nde başarıyla mücadele eden Belediye Mustafakemalpaşaspor U-10 Kız Takımları, çeyrek finali garantiledi.

10 yaş grubunda A ve B takımı olarak liglere katılım sağlayan Mustafakemalpaşa temsilcilerinden U-10 A Takımı, Orhaneli Gençlikspor, Armadaspor, JBA Spor Kulübü ve MK Fırtına 16 Spor Kulübü ile aynı grupta yer aldı. Belediye Mustafakemalpaşaspor A Takımı, oynadığı 6 maçtan 3 galibiyet ve 3 mağlubiyet alarak grubunda 3. sırada yer aldı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

4 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da Mustafakemalpaşa Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda MK Fırtına 16 Spor Kulübü’nü konuk edecek U-10 A Takımı, 9 Mayıs Perşembe günü saat 19.00’da ise Armadaspor ile kozlarını paylaşacak.

B- TAKIMI YENİLGİSİZ LİDER

Belediye Mustafakemalpaşaspor B Takımı ise Orions Basketbol Akademi, Oksijenspor Kulübü, İnegöl Belediyespor, Karacabey Belediyespor ve Bursa Kültür Okulları Spor Kulübü ile aynı grupta mücadele etti. Rakipleri ile oynadığı 6 maçı da kazanan B Takımı, grubunda liderliğini sürdürerek çeyrek finale kalmayı garantiledi.  U-10 B Kız Basketbol Takımı 4 Mayıs Cumartesi günü saat 16.30’da Orions Spor Kulübü ile 9 Mayıs Perşembe günü saat 20.30’da da Karacabey Belediyespor ile grup müsabakalarında karşılaşacak.

Takımların Antrenörü Bircan Tükenmez,  iki takımında çeyrek finali oynamayı garantileyerek maçlarına çıkacağını belirterek; “Hedefimiz iki takımımız ile kupa kaldırmak. Bunun için sıkı bir çalışma programı ile antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Sezon sonunda zafere ulaşan biz olacağız” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt