Mıhlama Festivaline Yoğun İlgi

Mustafakemalpaşa’da 4.sü düzenlenen mıhlama Festivali açılışını gerçekleştirip start verdi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Trabzonlular Deneği Başkanı Cemil Köstereli İlk olarak başladığımız mıhlama etkinliği ilgi görüp vatandaşlardan istek ve talep gelince devamını getirip bu yıl 4. yapmak nasip oldu katılımcı tüm firmalara teşekkür edip vatandaşlarımıza uzak kaldıkları damak zevkini onlara getirmek dedi

Mustafakemalpaşa halkını 4.kez bu lezzetlerle bir araya getiren Mustafakemalpaşa Trabzonlular Derneği tarafından organize edilen ve Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin katkı sunduğu festival, Mustafakemalpaşa Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde halkın damak tadına açıldı.

Karadeniz bölgesinin sevilen lezzetlerinin baş tacı olan Mıhlama festivalde ilgi gördü.

4.sü düzenlenen festivalin açılış programına siyasilerin katılımı yoğun oldu Trabzon ve Karadeniz’in eşsiz lezzetleri görücüye çıkarken kemençe eşliğinde horonlar tepildi. Festival açılış törenine Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Muhammet Tekin ve ilçe başkanı Ahmet Beygirci, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ,STK Temsilcileri, çok sayıda vatandaş katılım sağladı. 4. Trabzon mıhlama Festivali 12 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Etiketler

mustafakemalpasagzt