Muhtarlar Başkanını Seçti Yeni Başkan İlhan Ökdem

Kongre Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Kongre ilk olarak  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, Divan kurulu seçimi yapıldı daha sonra  mevcut Başkan Ali Kemal Aydın kongreye katılanlara teşekkür konuşmasını gerçekleştirdi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Başkan adaylarının kendilerini tanıttığı konuşmaların ardından kongre, Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın konuşması devam etti.

Başkan Kanar’ın konuşmasının ardından uzun süre muhtarlık görevini sürdüren muhtarlara plaketleri takdim edildi. Kongreye Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri, Mustafakemalpaşa,lılar Derneği Başkanı Mustafa Gümüş ve yönetim kurulu ile davetliler katıldı.

5 muhtarın Başkanlık için girdiği seçimde toplamda 128 oy kullanıldı. Oy kullanımı yapıldıktan sonra sonuçlar açıklandı. Mustafa Adıgüzel 22, Rasim Acar 20, Sabahat Kanlıoğlu 11, Ali Kemal Aydın 24 oy alırken 51 oy alarak Muhtarlar Derneği’nin Yeni Başkanı İlhan Ökdem Oldu.

Sonuçların açıklanmasının ardından yeni başkan İlhan Ökdem yaptığı konuşmasında ilk olarak tüm muhtar arkadaşlar olmak üzere “kongremize uzaktan yakından katılan tüm vatandaşlara çok teşekkür ediyorum, diğer başkan adayları yardımcımdır, bu görevi hep beraber yürüteceğiz. Hiç bir siyasi partiye yakınlığım yoktur garantisini veriyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt