Mustafakemalpaşa Erdem’i kucaklıyor

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, Orta Mahalle’de katıldığı iftarın ardından Hamidiye Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı. Erdem, “Bu sevginin karşısında hiç kimse duramaz” dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde vatandaşlarla kucaklaşmasını tüm hızıyla sürdürüyor. Kırsal Mahallelerinin ardından şehir merkezinde de buluşmalarına devam eden Başkan Adayı Şükrü Erdem, İlçe Başkanı Gökhan Demir ve meclis üyesi adayları ile birlikte Orta Mahallede iftara katıldı ve ardından da Hamidiye Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı, sohbet etti, sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini birlikte masaya yatırdı.

Geceye Orta Mahalle’de hazırlanan iftar programında orucunu açarak başlayan Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, burada vatandaşlarla sohbet etti ve 1 Nisan’dan sonra hayata geçirecekleri projelerden bahsetti. Teravih namazının ardından Hamidiye Mahallesi’ne geçen Başkan Adayı Şükrü Erdem, burada yer alan esnaf ve kahvehaneleri tek tek gezerek vatandaşlarla kucaklaştı, sohbet etti, sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri üzerine istişarede bulundu.

“SEVGİ VE GÜVEN ÖNEMLİ”

Kahvehanelerde vatandaşların çay ikramını geri çevirmeyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, 1 Nisan’dan sonra hayata geçirecekleri projelerinden bahsederken, vatandaşlardan gelen önerileri de tek tek not aldı. Mustafakemalpaşa’nın tekrar eski günlerine dönebilmesi için yola çıktıklarını ve ‘Gönül Birliği’ hareketini kurduklarını belirten Şükrü Erdem, “Parti ayırımı gözetmeksizin yola çıktığımız bu hareketi kimse engelleyemeyecek. Bu sevginin ve güvenin karşısında hiç kimse duramaz. Hemşehrilerim çok iyi biliyor ki; Şükrü Erdem verdiği sözü tutar, bu güzelim ilçeyi tekrar eski günlerine kavuşturur. Tıpkı geçmişte yaptığı gibi yine hizmetleri buraya getirir ve büyük bir köy haline gelen Mustafakemalpaşa’yı tekrar ayağa kaldırır. Bize duyulan bu güven ve sevgi ile tüm engellemelere rağmen 1 Nisan’dan itibaren el ele vererek hep birlikte Mustafakemalpaşa’yı eski günlerine döndüreceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

SORUNLAR ORTADA, ÇÖZÜM BİZDE

Mustafakemalpaşa’nın tüm sorunlarını iyi bildiğini ve çözümleri için de gerekli projeleri hazırladıklarını kaydeden Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Sadece bizim hazırladığımız projeler değil, vatandaşlardan gelen önerileri de dikkate alarak bu güzelim ilçeyi birlikte yöneteceğiz. Kuracağımız halk meclisleri işte bu noktada devreye girecek. Biz zaten bunları düşünerek meclis üyelerimizi de halkın içinde, üreticilerden, çiftçilerden, hayvancılardan seçtik. Sorunları iliklerine kadar hisseden halkımızın arasından meclis üyelerimizi seçtik ki, çözümlerine çok daha çabuk ulaşalım. 1 Nisan’dan ibaren Mustafakemalpaşa için yeni bir güneş doğacak ve hepimizi ısıtacak, hepimizi gülümsetecek” diye konuştu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt