Mutlu Turgut: “Sizler Bizim Baş Tacısınız”

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, Mustafakemalpaşa Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Gazilerin istek ve taleplerini dinleyen Turgut, onlara teşekkür etti.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mustafakemalpaşa Muharip Gaziler Derneği‘ne ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Erdinç Hazar ve kıymetli Gazilerimizle bir araya gelen Turgut, istek ve taleplerini dinledi. Gazilere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Turgut, “Sizler bizim baş tacısınız. Vatanımız için canınızı ortaya koydunuz. Bizler de sizlerin her zaman yanınızdayız. Sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız” dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Dernek Başkanı Hazar: “Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı”

Dernek Başkanı Erdinç Hazar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetim kurulu üyelerine derneğimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Gazilerimizin hak ve hukukunu korumak için çalışan AK Parti’ye destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. Ziyaret sonrası AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut, yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı Erdinç Hazar ve gaziler, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret, samimi bir atmosferde sona erdi.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt