MYO’DAN YEREL İŞBİRLİĞİ ZİYARETLERİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu yöneticileri, yerel iş birliği buluşmaları kapsamında Kaymakam Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’i ziyaret etti.

MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Öz, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Fatih Bilici ve Öğr. Gör. Saadet Dilek Yıldız’dan oluşan akademik heyet, kalkınma projeleri ve toplumsal projelere verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a teşekkür ederek, fikir alışverişinde bulundu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Daha sonra Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş’ı ile bir araya gelen MYO yöneticileri, Yüksekokul’un akademik faaliyetleri ve toplumsal katkıları hakkında bilgiler verdiği ziyarette, bölgeye yönelik yapılacak ortak çalışmalar ve projeler ele alındı.

Heyet son olarak, Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet’i ziyaret etti. Emniyet Müdürü Şerbet ile gerçekleştirilen görüşmede, Yüksekokul öğrencilerinin güvenliği ve kamu düzeni konuları üzerinde duruldu. İki taraf arasında iş birliği ve koordinasyonun önemi vurgulanırken, gelecekteki ortak projeler için karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

MYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Öz; “Bu nezaket ziyaretleri, üniversite ve yerel yönetim arasındaki iş birliğini güçlendirmeyi amaçlayan önemli adımlar olarak öne çıkmaktadır. Yüksekokul yöneticileri olarak, Mustafakemalpaşa’daki paydaşlarla yakın ilişkiler kurarak bölgenin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt