ORGANİZASYON ŞEKİLLENDİ

Belediye müdürlüklerinde şimdilik herhangi bir görev değişimi olmadı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nde yeni dönemdeki yönetim organizasyon şeması belirlendi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

6 belediye başkan yardımcısı ve toplam 26 müdürlüğün bulunduğu kurumda, Özel Kalem, Hukuk İşleri, Basın Yayın ve Halkla İlişikler, Turizm ve Tesis İşletmeleri ile boş olan Teftiş Müdürlüğü Belediye Başkanı Şükrü Erdem’e bağlı olarak çalışacak.

Başkan Yardımcısı Derya Deniz Kanar; Zabıta, Fen İşleri, Sosyal Yardım, Tarımsal Hizmetler, İşletme ve İştirakler, Destek Hizmetleri ve Veterinerlik Hizmetleri müdürlüklerine bakacak. Başkan Yardımcısı Nail Kalkandeler ise Temizlik İşleri, İlkim Değişikliği ve Sıfır Atık, Kültür, İnovasyon ve Teknoloji ile Muhtarlık İşleri müdürlüklerinden sorumlu olacak.

Özel Kalem Müdürü ve belediyenin tek kadın Başkan Yardımcısı Emnanım Argın’da Yazı İşleri, Mali Hizmetler, Emlak ve İstimlak, İnsan Kaynakları ve Park-Bahçeler müdürlüklerine, Başkan Yardımcı Ersin Ekici Gençlik ve Spor Hizmetleri, Afet İşleri ve Strateji Geliştirme müdürlükleri öncülük edecek. Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin tecrübeli bürokratlarından Başkan Yardımcısı

Kadir Gökçe’nin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden sorumlu olacağı yeni organizasyonda bir diğer Başkan Yardımcısı Erol Pektez’e ise herhangi bir görev verilmedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt