POTA’DA FARKLI BAŞLANGIÇ

Belediye U-12 Kız Basketbol Takımı’ndan oluşan pilot okul Mustafakemalpaşa Ortaokulu, Bursa Ortaokullar Arası Basketbol Şampiyonası’na galibiyetle başladı.

Küçük kızlar kategorisinde mücadele eden Mustafakemalpaşa Ortaokulu, ilk maçında Bursa Mümin Canbaz Ortaokulu’nu 32 sayı farkla 47-15 yenerek şampiyonaya iyi bir başlangıç yaptı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

‘Potanın Perileri’nin grubu ile diğer grupta 4 takım bulunuyor. Mustafakemalpaşa temsilcisi, Bursa ortaokullar arası maçlarını namağlup tamamlayarak şampiyonluğu hedefliyor.

SPOR LİSESİ’NE ZİYARET

Mustafakemalpaşaspor Belediye Antrenörü Hikmet Altıntaş, maç öncesinde U-12 Kız Takımı ile birlikte kendisinin de mezun olduğu BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi’ne küçük bir ziyarette bulundu.

Okul öğretmenlerinden Aygül Hatipoğlu ve Mahsut Kılıç, takım oyuncularına okul hakkında ve sportif başarılarla ilgili bilgiler verdi. Kız takımı oyuncuları, ziyaret ettikleri BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi’ni kazanarak, ülkeye spor anlamında katkı vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Etiketler

mustafakemalpasagzt