Sönmez Duman,dan Çarpıcı Açıklamalar

Saadet Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Sönmez Duman, 31 Mart yerel seçimleri üzerine değerlendirme yaptı.

Başkan Sönmez  “2019 seçimlerinde olduğu gibi bu seçimde,de biz kendi adaylarımızla seçime hazırız adayımız belli kararımız net. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşada  tüm siyasi parti adayları bizim kardeşimiz, kim vatandaşı için doğru hakikatten sapmadan hizmet yapacaksa başkanlığa  talip olsun.Bu bir siyasi hizmet yarışıdır.1 Nisan itibarı ile yine beraberiz. Bizim Belediye Başkan Adayımız veteriner Hekim Burak Çelik’tir.Bizler Saadet Partisi olarak seçime her zaman hazır bir şekilde hareket ediyoruz. Her zaman sahadayız seçim var yada yok vatandaşın derdini dinliyoruz, bu bizim görevimizdir. Çünkü halkımız sadece seçim zamanı değil ,diğer zamanlarda da biz siyasileri yanlarında görmek istiyor” dedi.

Sönmez Duman sözlerinin devamında “Belediyeyi aldığımız zaman hiçbir çalışanımız mağdur olmayacak. Sadece şunu yapacağız kim nerede daha başarılı ise orada görevlendireceğiz, belediye bünyesinde çalışan hiç kimse başkan ve yönetim değişirse işimden olur muyum endişesi yaşamasın.Ekibimiz hazır ve her zaman vatandaşın derdi ile dertlenecek ,onların sorunlarını dinleyecek ve bizlere iletilen her sorun ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulacak” diye konuştu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt