TATKAVAKLI TAŞIYICILAR KONGREYE GİTTİ

Mustafakemalpaşa’da yurtiçi nakliyat sektöründe 45 yıldır hizmet veren Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi’nin iki adaylı kongresinde kazanan 4 oy farkla Recep Akyıldız oldu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa’da taşımacılık alanında faaliyet gösteren 45 yıllık Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi,  olağanüstü kongrede yeni başkanını seçmek için sandığa gitti.

1979 yılında kurulan Taşıyıcılar Kooperatifi’nin 29 Haziran’da yapılan kongresinde mevcut başkan Recep Akyıldız ve Ender Şen yarıştı. Kooperatifin, TAT fabrikası yakınında bulunan lokalinde gerçekleşen kongresinde yarışan listelerden Akyıldız 26 oy, Şen ise 22 oy aldı.

2022-Haziran tarihinden beri Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığını yürüten Recep Akyıldız, 4 oy farkıyla tekrar bu göreve seçildi. Güven tazeleyen Akyıldız, hedeflerinin yeni dönemde üyelere daha iyi hizmet sunmak olduğunu belirtti.

Tatkavaklı Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimi Recep Akyıldız, Mustafa Meşe, Mesut Tunçer, Sadettin Özdemir ve Tamer Kuşçu’dan oluştu. Denetim kurulunda ise Özkan Esen, İlker Karayel ve Tolga Aktaş yer aldı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt