TİCARET BORSASI, TOBB GENEL KURULU’NA KATILDI

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da yapılan 80. Mali Genel Kurulu’na katıldı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Akkoyunlu ve beraberindeki heyet, 2 günlük genel kurulun ilk gününde TOBB bünyesinde görev aldığı Vergi Komisyonu Toplantısı’na iştirak etti. Toplantıda, yıllık raporların okunması, değerlemesi ve kurula sunulması konularında düzenlemeler yapıldı.

Komisyon toplantılarının ardından Sadettin Akkoyunlu, tarıma öncülük eden ve Ticaret Borsası’nın da kurucu şirket ortağı ve acentesi olduğu Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın (TÜRİB)  genel kurulunda Mustafakemalpaşa’yı temsil etti.

Ticaret Borsası heyeti aynı gün TOBB Başkanı M. Rifat Hisacıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşen Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim Töreni’nde yer aldı.

Ankara’da yoğun bir toplantı gündemi geçiren Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu, genel kurulun 2. gününde oda-borsa başkanları ve delegelerinin katılımıyla TOBB’un bir yıllık raporları ve yapılacak olan çalışmaları ve komisyonların sunumlarına da katıldı. Akkoyunlu; “ TOBB’ un 80. Genel Kurulu ülkemize ve camiamıza hayırlı olsun” mesajı verdi.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt