TÜMBÜLDEK KAPLICALARI BAKIM VE ONARIM İÇİN TADİLATTA

Şifasıyla yemyeşil doğasıyla Mustafakemalpaşa’nın önemli termal turizm merkezlerinden olan Mustafakemalpaşa Tümbüldek Kaplıcaları, bakım ve onarım çalışmaları için tadilata alındı.

Mustafakemalpaşa’nın en uğrak mesire alanlarının başında gelen Tümbüldek Kaplıcaları tesisin hizmet kalitesini artırmayı, misafirlerine daha iyi bir deneyim sunmayı ve doğal kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefliyor. Tadilatın tamamlanmasıyla birlikte, bölge sakinleri ve ziyaretçiler, yenilenen tesisin sunduğu imkânlardan daha fazla faydalanabilecek. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem ‘’Mustafakemalpaşa’nın yaşam kalitesini artırmaya ve yerel turizmi desteklemeye yönelik çalışmalarımıza başladık. Mustafakemalpaşa’nın cazibe merkezi olan tesis bakım ve onarımlar ile Mustafakemalpaşa’nın Bursa’nın hatta Türkiye’nin en önemli termal turizm merkezlerinden biri haline gelecek. Tümbüldek Kaplıcalarımız kısa süre olarak kapalıdır. Ancak mesire alanlarımızın kullanımı devam etmektedir. Yeşilliğin tadını çıkarmak isteyen tüm hemşerilerimiz davetlidir. ’’ İfadelerini kullandı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt