YETKİLİ SENDİKA EĞİTİM-BİR-SEN

2021 Mutabakat sonuçlarına göre

Mustafakemalpaşa’da eğitim çalışanlarının %58’inin tercihi olan Eğitim-Bir-Sen, yetkili sendika oldu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Sendikanın Mustafakemalpaşa Temsilcisi Hasan Duran, 506 üyelik rekor sayıya ulaştıklarını ve bir kez daha yetkili sendika olduklarını belirterek; “ Bu senede gelenek bozulmadı. Eğitimde yetki emin ellerde” diyerek var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

Eğitim-Bir-Sen Temsilcisi Hasan Duran yaptığı değerlendirmede, 15 Mayıs 2021 tarihli mutabakat sayılarına göre eğitim çalışanlarının %58’inin tercihi olduklarını söylerken;“Sorumluluğumuzu bir kat daha arttırmıştır. En büyük gücümüz örgütlülüğümüzdür. Eğitim çalışanlarının güvencesi kazanımların adresi Eğitim-Bir-Sen yetkili sendikadır. Çalışmalarımıza var gücümüzle devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

PAY SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR

Duran; “Yetkili sendika belirleme çalışmalarında Mustafakemalpaşa’daki en yüksek sayıya ulaşılmasında pay sahibi olan sendika yönetimindeki arkadaşlarıma, iş yeri temsilcilerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz. Bir kez daha perçinlenmiş yetkimizin ülkemize, üyelerimize ve tüm eğitim çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt