ZAFER PARTİSİ’NDEN MUHTARLARA ZİYARET

Zafer Partisi Teşkilatı, Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek mahallelerin sorunları hakkında uç beyleri ile görüşmelerde bulundu.

Mustafakemalpaşa’daki muhtarların iki dernek çatısı altında bölünmesini gündemine alan Zafer Partisi Başkanı Göksel Şenkuyumcu, demokrasi vurgusu yaparken birlik ve beraberlik mesajı verdi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulunan Zafer Partisi heyetine; İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kadın kolları katıldı.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Ökdem tarafından ağırlanan Zafer Partililer, mahallelerde yürütülen çalışmalar ve sorunları konuştu.

Ziyaret hakkında bir açıklama yapan Göksel Şenkuyumcu, muhtarlarla tanışma ve mahalle sorunlarını istişare ettikleri bir toplantı gerçekleştirdiklerini, demokrasiye inanan insanlar olarak seçilen yönetimlere saygı duyulması gerektiği konusunda mutabık kaldıklarını ifade etti.

“Bizde birçok şeyi olumlu bulmuyoruz” diye konuşan Şenkuyumcu; “Demokrasinin gereği oy veren seçmene saygımız sonsuzdur. Seçim zamanını bekleyerek, halkımıza inandığımız değerleri anlatmaya devam edeceğiz. Muhtarlarımıza bu ayrışmanın ve bölünmenin yakışmadığı inancındayız. Takdir Mustafakemalpaşa’mızındır” mesajı verdi.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Ökdem’de ziyaretten dolayı Zafer Partisi Teşkilatı’na teşekkür etti.

Etiketler

mustafakemalpasagzt