14 EYLÜL ANAOKULU’NDA İLK MEZUNİYET COŞKUSU

 

Mustafakemalpaşa 14 Eylül Anaokulu, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda ilk mezunlarını verdi.

5 yaş grubundaki öğrencilerin kep attığı etkinlikte okul bahçesinde düzenlenen yılsonu festivalinde ise minikler doyasıya eğlendi.

Mustafakemalpaşa’da bu yıl ilk mezunlarını veren 14 Eylül Anaokulu’nda mezuniyet töreni ve yılsonu festivali; Okul Müdürü Selim Maçan, İlkokul Müdür Yardımcısı Serkan Diren, 14 Eylül Anaokulu Müdür Yardımcısı Ezel TUNA, okul öncesi öğretmenleri, veliler ve 102 öğrencinin katılımı ile düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Okul Müdürü Selim Maçan’ın bir konuşma yaptığı mezuniyet programında, 5 Yaş A-B-C-D şubeleri öğrencileri şarkılar söyleyerek ritim gösterileri gerçekleştirdi.

Büyük yaş gruplarından sınıf temsilcilerinin, okul flaması ve Türk bayrağını öğretmenlerine teslim ettiği törende, tüm öğrenciler mezuniyet andını okuyarak ‘Geleceğe Merhaba, Kepler Havaya’ sloganı ile hep birlikte kep attı. Okul Müdürü Selim Maçan, töreni hazırlayan Okul Öncesi Öğretmenleri Yasemin Akın, Elife Öz, Aysun Ünal, Canan Özkan’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

MİNİKLER FESTİVALLE EĞLENDİ

Günün en eğlenceli sürprizi ise öğrenciler için düzenlenen yılsonu festivali oldu. 14 Eylül Anaokulu’nda şişme oyun parklarının dahil olduğu organizasyonda çocuklar, çizgi film kahramanları Miki ve Mini ile dans etti. Pamuk şekeri ve patlamış mısır ikramı ile doyasıya eğlenen çocuklara şekilli balonlar hediye edildi.

14 Eylül Anaokulu Müdür Yardımcısı Ezel Tuna, yılsonu festivalinin düzenlenmesinde destek olan okul müdürüne, öğretmenlere ve velilere teşekkür ederken anaokulunun ilk mezunları olan miniklere de hayatları boyunca sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt