BİK ŞUBE MÜDÜRÜ GÜNEL’DEN KANAR’A ZİYARET

Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Şube Müdürü Ebubekir Günel, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı makamında ziyaret ederek, kurumsal işbirliklerine dair görüşme gerçekleştirdi.

Bursa’da iki yıldır Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü görevini yürüten Ebubekir Günel, kurumsal ziyaretler kapsamında Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Kanar ile makamında bir araya gelen BİK Şube Müdürü Ebubekir Günel, kurum çalışmaları ve basın sektörüne ilişkin bilgiler verdi.

‘UYUMLU VE ÖZVERİLİ ÇALIŞIYORUZ’

İkili görüşmede, bütün resmi kurumların birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmalarının önemine işaret eden Günel; “Basın İlan Kurumu 1961 yılında, 195 sayılı kanun ile kurulmuş, kamu tüzel kişiliğini haiz bir idaredir.  Bu anlamda ülke genelinde 81 İldeki şubeleri marifetiyle, resmi ilan ve reklamlara aracılık etmektedir. Bunun yanı sıra kurumumuz, gazeteleri dijital ortamda denetleyebilmek için oluşturduğu sistemle aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dijital gazete arşivine sahiptir. Bizler kurum olarak gerçeğin temsilcileri olan gazetecilerin ve gazetecilik mesleğinin saygınlığını korumak için tüm çabamızla çalışmaya devam ediyoruz. BİK olarak ayrıca basın ve kamu kurumları arasında güçlü bir köprüyüz. Uyumlu ve özveri ile çalışıyoruz. Belediye Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

KANAR’DAN GÜNEL’E TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Kanar ise Basın İlan Kurumu’na yerel basına katkılarından dolayı teşekkür etti. Mustafakemalpaşa’da yürütülen yatırımlar hakkında bilgiler veren Başkan Kanar; “Özellikle alt yapı ve içme suyu hatlarını yenileyerek, halkımıza yaşanabilir bir şehir için çalışıyoruz” dedi.

Ziyaret kapsamında belediye basın bürosu personeli ile de tanışan BİK Bursa Şube Müdürü Ebubekir Günel, günün anısına Başkan Mehmet Kanar’a ‘Ayasofya’ kitabı hediye etti. Başkan Kanar’da ziyarette, Günel’e çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN