BİLSEM‘DE YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI

  • Mustafakemalpaşa Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi’nde (BİLSEM), öğrencilerin üretken, sorun çözen ve yaratıcılıklarını erken yaşta fark ederek en üst düzeyde kullanmaları ve beceriler edinmeleri amacıyla açılan ‘Yaz Okulu Atölyeleri’ için katılım müracaatları başladı. Kontenjanların sınırlı olduğu atölyeler için son başvuru tarihi 18 Haziran.
  • Mustafakemalpaşa Hamzabey BİLSEM’de öğrenciler için yaz tatilinde açılacak 7 adet atölye için başvurular, 12 Haziran itibariyle alınmaya başlandı.

    Bilimsel Araştırma Teknikleri Atölyesi, Problem Çözme Teknikleri Atölyesi, Ahşap Hobi Atölyesi, Yabancı Dil (İngilizce) Atölyesi, Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, Matematik Uygulamaları Atölyesi ve Akıl Oyunları Atölyesi için başvurular 18 Haziran Pazartesi günü sona erecek.

    2. ve 12. sınıf dahil, bu sınıf aralığında bulunan tüm öğrenciler, kontenjan sınırlı atölye eğitimlerine başvurabilecek. Bir öğrencinin en fazla 2 atölye seçebileceği Hamzabey BİLSEM Yaz Okulu, 3 Temmuz-13 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek, başvurular ise veliler tarafından öğrencinin kimlik belgesi fotokopisi ile şahsen okula yapılacak.

  • Etkinlik temelli geliştirilen programlarda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda potansiyellerini en üst düzeyde ortaya koyabilmelerini sağlamak ve yaz dönemini en verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sunmak amaçlandı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt