Bursa İçin Tam Zamanı

Silimci Oktay, “Bursa için tam zamanı” diyerek adaylığını duyurdu

Bursa’da Silimci Oktay adıyla bilinen Oktay Çınar, milletvekili adaylığını resmen açıkladı. Bağımsız olarak seçimlere girecek olan Silimci Oktay’a Bursa’da destek oldukça fazla. İşte detaylar. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mermer ve granit gibi yüzeylere yönelik cilalama işlemleri yapan ve sadece Bursa’nın değil dünyanın dört bir yanındaki duvar ve mermerlerde “Silimci Oktay” olarak ismi yer alan Oktay Çınar siyasete giriyor.

Silimci Oktay bağımsız aday oldu

Bursa’da herkesin Silimci Oktay olarak bildiği Oktay Çınar, yaptığı değerlendirmeler sonucunda bağımsız olarak seçimlere girme kararı aldı. Milletvekili adaylığını bağımsız olarak resmen açıklayan Oktay Çınar, kısa süre içerisinde büyük bir destek alırken sosyal medyada da gündem oldu.

Adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Oktay Çınar, “Bursa için tam zamanı. Kararsızların kararıyız ve Bursa’nın dertlerini Ankara’nın meclis duvarlarına yazacağız. “ dedi. Bursa için destek isteyen Oktay Çınar, 2023 milletvekili seçimlerinin en renkli ve dikkat çeken ismi olmaya aday.

Etiketler

mustafakemalpasagzt