BURSA, MHP LİDERİNİ BEKLİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 4 yıl aradan sonra Bursa’ya geliyor.

Eylül ayı programı çerçevesinde ‘2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net’ temalı mitinglere başlayan MHP liderinin Bursa’ya yapacağı ziyaretin detayları netleşti.

MHP Mustafakemalpaşa Başkanı Ahmet Beygirci, Devlet Bahçeli’nin 11 Eylül Pazar günü saat 17.00’da Gökdere Meydanı’nda düzenlenecek miting de Bursalı’larla buluşacağını söyledi.

MHP’DEN MİTİNG DAVETİ

Miting günü saat 14.00’da Adnan Menderes Meydanı’ndan ücretsiz otobüs kaldırılacağını duyuran Ahmet Beygirci; “Sayın Genel Başkanımızın teşrifleriyle Bursa tarihi günlerinden birini yaşayacak. Teşkilat olarak bu büyük buluşmaya hazırız. Yoğun bir katılım beklediğimiz mitingde Genel Başkanımızın, Cumhuriyetimizin 100. yıl olan 2023 seçimleri öncesi çok önemli mesajları olacak. Program hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız teşkilatımıza başvurabilir. Teşkilat olarak tüm vatandaşlarımızı mitinge davet ediyoruz” dedi.

Vatandaşların ulaşım ücretini Milliyetçi Hareket Partisi’nin karşılayacağı miting günü 15.00-19.00 saatleri arasında Bursaray ücretsiz olacak.

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN