CHP’de Tandoğan Güven Tazeledi

Mustafakemalpaşa (CHP)’de Kongresinde Tek Liste ile seçime gidildi.  Kongrede 267 delegenin oy kullanma hakkı bulunan seçimde 168 delege oy kullandı. 4 oy geçersiz olurken 164 oyu alan Serda Tandoğan Kuru ve yönetimi seçimi kazandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Örgütü seçimli kongresi Perşembe günü saat 12:30′ da Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonu’nda yapıldı.

Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

İlçe Başkanı Serda Tandoğan Kuru Kısa Teşekkür konuşmasında kongreye katılan tüm katılımcılara teşekkür ettikten sonra partililere katılımlarından dolayı ayrıca mutluluk duyduğunu dile getirdi.

İki adayın yarıştığı kongrede mevcut başkan Serda Tandoğan Kuru ile Necati Yentürk adı geçti. Necati Yentürk liste çıkarmazken, Serda Tandoğan Kuru mavi liste ile  delegelerden oyunu alarak güven tazeledi.

Kongreye Bursa Milletvelili Orhan Sarıbal, Kayıhan Pala, Hasan Öztürk, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Kongre Divan Kurulu Bursa Milletvelili Orhan Sarıbal, Selami Ada ve Tuncay Aksoy’dan oluştu.

Serda Tandoğan Kuru kongre sonunda yaptığı açıklamada yeni yönetim kadromuzla ilk hedefimiz belediye başkanlığını almak halkımızın sorunlarını yerinde dinleyip en kısa sürede çözüme ulaştıracak ekibimiz ile sorunları çözmek dedi.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt