DENİZLİ’YE 70. YIL PLAKETİ

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği’ni 16 yıldır sürdüren Birol Denizli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’inci yılı kutlamaları kapsamında plaketle onurlandırıldı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, Meclis Başkanı İbrahim Dırakman ve Genel Sekreter Birol Denizli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 70’nci yılı kapsamında Ankara’daki kutlama programına katıldı.

Oda ve Borsa Başkanları ile TOBB Delegelerinin bir araya geldiği etkinlikte, MKPTSO Genel Sekreteri Birol Denizli’ye Gümrük ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından özverili çalışmaları dolayısıyla plaket verildi.

Başarı plaketini Bakan Muş ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun elinden alan Denizli; “Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1996 yılında başladığı çalışma hayatının 16 yılını Genel Sekreter olarak geçiren Birol Denizli; “Bu ödülü layık gören Bakanımız Mehmet Muş ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum. Bu ödülü Oda’mız üyeleri, yönetim kurulu ve meclis üyeleri adına alıyorum. Daha yapacak çok işimiz var. Tüm hedeflerimize, TOBB ve üyelerimiz ile birlikte ulaşacağız” dedi.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN