EK HİZMET BİNASI YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Ek Hizmet Binası, Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi bünyesinde bulunan yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

33 yıldır atıl durumunda olan Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın uyumlu çalışmasıyla ilçeye kazandırıldı. İçerisinde Mustafakemalpaşa Belediyesi Ek Hizmet Binasını barındıran tesis içerisinde; Mustafakemalpaşa Belediyesi’ne bağlı, Belediye Şirketi, İşkur, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, , İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Nikah İşlemleri, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Terapi Odası, Kadın ve Aile Danışma Birimi ve Psikolog, Fen İşleri Müdürlüğü, Etüt Proje Birimi, Kültür İşleri Müdürlüğü, Teknoloji ve İnovasyon Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Kalite Birimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi, Bilgi İşlem Birimi, Güvenlik Yönetici Birimi, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa’lı vatandaşlar için hizmet verecek.

 

İlçenin vizyon projelerinden biri olduğu vurgusunu yapan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ‘’ İlçemize projeler kazandırmaya devam ediyoruz. Yıllardır atıl durumda olan Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi’mize kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Kültür Merkezi sayesinde ilçemizde ki sanat, spor ve kültür etkinlikleri kat ve kat artacak. Mustafakemalpaşa Ek Hizmet Bina’mız tüm birimleriyle artık yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Özellikle vatandaşlarımızın sık müracaat ettikleri, nikâh işlemleri, aile danışma birimi, İŞKUR, çocuk terapi odası, psikolog yeni yerinde hizmet etmeye devam ediyor. Kısa bir tarifle Etibank karşısında olan Gençlik Merkezimiz, ilçemize çok yakıştı. Hayırlı uğurlu olsun. ‘’ ifadelerine yer verdi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt