EMNİYETE EK İNŞAAT ALANI

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğü’ne yeni hizmet binası yapımı için tahsis edilen proje alanına, 500 m2’lik ek inşaat alanı eklendiği bildirildi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğü’ne yeni hizmet binası yapımı için Yunus Emre Mahallesi’ndeki İtfaiye Amirliği yakınlarında projelendirilen alanda düzenlemeye gidildi.

Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (MKP TSO) yapılan açıklamada, Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından tahsis edilen yaklaşık 4 dönüm arsa üzerine 1050 m2 yapılması planlanan hizmet binası inşaat alanın arttırılması ile ilgili MKP TSO heyetinin Ankara’da girişimlerde bulunduğu ifade edildi.

İçişleri Bakanlığı yetkilileri ile görüşen MKP TSO heyeti, inşaat alanın 1050 m2’den 1550 m2’ye çıkarılarak, Emniyet Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının yaz aylarında yapımına başlanması sözünü aldı.

MKP TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay; “Emniyet güçlerimiz ve tüm ilçe halkımıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt